Evde iş

Reklam İzleyerek Para Kazanmak (2022)

Reklam izle para kazan tabirini bir çok kez duymuşuzdur. Reklamın yanında para kazanmak isteyen bir kişinin bu yöntemin nasıl gerçekleşeceğini araştırıyor. Reklam görseli para kazanma doğru mu diye soracak, doğru diye cevap vermek mümkün. Ama pek kolay bir işlem değil. Çünkü basit bir para uyguladığınız için bir çok bu kişiyle başvuruyor.

Ne kadar çok denemeye uygun bir beden iş gelme o kadar azalıyor. Reklam resimleri para kazandıran siteler bulunuyor. Bu sitelerden ve yollardan nasıl söz. Bu yöntem ile büyük gelir elde etmek düşünülmemektedir. Çok fazla kazanabileceğiniz bir iş değil ancak ek iş olarak burada bir arada.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

İnternet ortamında yayın yapan kuruluşlar sayesinde bu sistem işliyordu. Paypal’ın donanımları ile birlikte bu şekilde kurulum yapıldı. Paypal ile ödemeler alınmıyordu. Paypal’ın kapanması ile birlikte bir sekmeden oluştu. Reklam ortamını para kazanmanızı sağlayan kuruluşlar ise başka bir ödeme yolunda ilete devam ederler.

Şimdi reklam izleyip para kazanmanızı sağlayacak sistemlerden söz başlıyoruz.

1- Cashfiesta

Eskiden çok iyi para kazanılan bir antrenmantu. Ancak oğlu bir çok kişiyle çocuğunuzu mağdur ettiğinizi öğrendiniz. Her ne bir şey diyemeyiz ancak bu kadar doğru bir şekilde doğrudur. Bunu en sona bırakmanızı tavsiye edilir.

Cashfiesta, sizden bir eklemenizi istemektedir. Yüklemeyi kurup aktif hale geldikten sonra gezdiğiniz zamanlarda sitelerde gösterilen reklamlar üzerinde biraz tamamlamaya başlamadunuz. Son zamanlardaki iyiliğini aldıktan sonra alındı. Tavsiye etmediğimiz bir antrenmantur. Diğer kuruluşlar daha güvenilirdir.

2- NeoBux

2008 yılında bu sektöre giriş yapan NeoBux, bu dönemde para kazandırmaya devam ediyor. Paypal’ın bağlantısı ile birlikte biraz pahalıya girseler de, başka ödeme yolunda ile Türkiye’deki insanlara para kazandırmaya devam ediyor.

Kazandıracağı ücretler reklamların uzantılarına göre ve hangi sitelere göre göre küçük yardımlara uğrayabiliyorlar. Ama çok büyük bir sorun olmuyor.

3- kasa

Cashrate’de en başarılı sitelerden. Çok fazla kişide bulunan bu site bu dönemde de en popüler sitelerin başında geliyor. 6 milyon üye üyesi bulunmaktadır. Bu sitede para kazanmanın yolu sadece reklam izleme ile kısıtlı değil. Bunun yanı sıra anket doldurma tarzları için de verilebilinmektedir.

Anket doldurma sistemi ile de bu siteden iyi gelir elde edilebilir. Anket başına 0,50, 1 Dolar arasında bir ücret veriyor. Paranızı almak için farklı sistemler ise sunar.

4- Gelen KutusuDolar

Yine sonuncusu en popüler reklam dünyasının para kazandıran sistemlerin biri de InboxDollars. Sadece reklama uygun olmayan bir bedene uygun olacak şekilde olacaktır.

Yaklaşık 13,14 yıldır bu işi yapmakta olan bir sistemden söz ediyoruz. Şu anda bünyesinde bulunan bulunmaktadır. Her gün tüketilenler, harcanabilecek olsa dahi para kazanlar.

5- Süper Ödeme

SuperPay.Me de aynı sistemler gibi hem reklam izleterek hem de başka okullara üye olmayanlara para kazandıran bir sitedir. Bu sitenin üyelerini bunlardan haberdar etmekten ve bunlardan beri yapanlar.

Anket doldurma ve-posta cevaplama stil çeşitliliğine verebilmektedir. Görevleri yerine getirmek basit. Bir veya bir telefon aracılığı ile yollara getirilmek mümkün olabilir.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Türk Siteleri Yok mu?

Bu ilk olarak ile şey Türk siteler olmaktadır. Ne yazık ki bu yöntemle ile para kazanabileceğiniz bir Türk sitesi bulunmuyor. okul sistemleri sistemlerin hepsine ait sistemler.

Bir araya gelecek bu tarz sistemlerle geniş bir yazımızın içinde ek. Ancak şu anda böyle bir şey bulunmuyor. Yabancı dilde yok, yabancı sitelerden anlamam diye diyemau siteyi tahmininiz ile sizin zamanınız ”Sayfayı sizin dilinize çevirme” sizin için zaman zaman o sayfa Türkçeye çevrilecektir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı Nedir?

İnternet ortamı bu tarzların yalan olduğuna inandığı bir çok alışveriş mekanını gösteriyor. söz söz siteler bu tarz şeylerde insanlar para kazandırıyor. Ancak bizim insanımızın reklam dünyasında 3 bin 5 bin TL gibi gelir elde etmek istiyor. Eğer bu tarz bir düşünceniz varsa yalandan bu işlere bulaşmayın deriz.

Bu tarz şeyler ile kazanılabilecek paralar aylık 300 TL, 500 TL olur. 300, 500 TL kazanabilmek için teslim almak için gerekli. Her gün bu işe biraz konaklamak gerekiyor.

Bu işi ayrıntılı şekilde araştırmayıp tam olarak nasıl para kazanılabileceğini insanların gözüyle bu tarz uygulamalara yalanlaabiliyor.

İlginizi Çekebilir

İnternetten Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top