Finans-Kredi

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2022

öğrenciye kredi veren18 yaşında geçmiş üniversitede okuyanlar için gerekli olan şey yoktur. Üniversitede okuyan ve karşı karşıya gelecek şekilde düşünüldüğünden hazırlıklarımızı gözden geçirmenizi tavsiye edilir.

Derler ki çok zengin bir çocuğu. Hayat hakkının zorlama hakkının her zaman yanında nakit para olmayabiliyor. Nakit para olsa da her şeyi ucuz ödemesi kolaylardan aylara böldürmek yolunda.

Öğrenci kredi kartının en ilgili olanını almak ister. Bunun için de bankaların bir hizmeti olan kredi kartlarını tek tek incelemeden uygulama. Bizdeki bankaların kredi kartlarını inceledik ve çıkardığımız için geçerli değildir.

Öğrenci Kredi Kartlarının Avantajları Nelerdir?

Bankalar hizmet hizmetine sundukları kredi kartlarını biraz daha fazla uygulamada kılmıştır. Deyim kredise krediye göre torpil geçmiştir. Öğrenciye kredi kartı veren kart için müşteriye ürün yetiştirme şartını getirmemiştir. öğrenci;

 • İnternet Farkı,
 • Akıllı cihaza indireceği mobil uygulamadan,
 • SMS atarak mesajla kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Bankalar program uygulamalarına çok kısa süre içinde dönüş yapıyor.

Ödemesiz bir okul kartıyla oynanabilir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

günümüzde öğrenciye kredi kartı verenler arasında en popüler listesi sayılabilir mi? Tabi ki İş Bankası’dır. Üniversiteli olup İş’te Üniversiteli kartlarının avantajları yoktur. İş’te Üniversiteli kredi kartı ilk yıl öğrenciden kart ücreti almamaktadır. İş’te üniversitelerin kredi kartlarının avantajlarını sıralayabiliriz:

 • İş Bankası’nın en gözde kredi kartı olan Maximum’un özel kampanyalarından faydalanabilme
 • Alışverişlerde MaxiPuan kazanabilme ve kazanılan bu puanları eğitimda okul öncesi para eğitiminde
 • tercih tercihine bağlı olarak temassız hale getirme

İş’te üniversiteli kredi kartına sahip olmak için sadece nüfus çanta ve okuduğunuz üniversiteden öğrenciniz kartınız yeterli olacaktır.

Kredi onayı veya en yakın İş Bankası şubesinden, İşCep’ten, İnternet bankacılığından, SMS ile mesaj atarak Maximum mobil uygulama üzerinden gidebilir. SMS ile başvuru için; ÜNİK alan TC kimlik numarası 4402’ye kısa mesaj yollamak yeterli olacaktır. İş’te Üniversitli Kredi Kartının ilk yılı ücretsiz olmak eğitim süreci 22 TL, temassız kartın ücreti 27 TL’dir.

Başvurmak veya daha fazla bilgi almak için burada tıklayın.

Ziraat Bankası Bankkart Genç Kredi Kartı

Ziraat Bankası kredi kartı veren banka kartı Genç ile girmektedir. Diğer bankaların kredi kartından Bankkart Genç’i bankaların kredi kartı kartı olarak kullanılabilir. Ziraat Bankası Bankkart Genç’i Kredi Yurtlar Kurumu üzerinden burs veya kredisi alıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Ürün satışı olan ücretsiz kredi kartlarının kullanımı:

 • Ülke genelindeki bütün Ziraat Bankası ATM’lerinden para çekilebilir
 • Banka ve kredi kredisi kapsamında güvenli bir şekilde mevcut değildir.
 • Hesaptaki bütün hareket İnternet alışverişi bölümünden takip etme
 • alışverişli mağaza ve marketlerden taksitli alışveriş yapabilme
 • Alışverişlerden elde edilen puanları iş yerlerinde
 • Temassız özelliğinin aktif olması durumunda 90 TL’ye kadar temassız işlemle alışveriş yapabilme durumunda

Bankkart Genç’e SMS ile başvuru yapmak için GENC BANKKART yazıp 4747’ye talep edilmesi gerekmektedir. SMS dışında Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, çağrılmaya başvurun.

Başvurmak veya daha fazla bilgi almak için burada tıklayın.

TEB ÜniversitesiTEB Kredi Kartı

Yakın zamanda erişilebilen özelliklerle donanılarak ÜniversiTEB öğrenci kredi kartı TEB’in hizmetidir. Öğrencilere ücretsiz kiralık ve teklif veren ÜniversiTEB kredi kartına üniversitede lisans veya yüksek lisans okuyan öğrenciler için başvuru yapılabilmektedir. Kart için başvuru yapılırken herhangi bir kefil istenmemektedir. Sadece lisans veya yüksek lisans öğrencisinin yeterli sayıda cüzdanının fotokopisi ve öğrenci kimlik belgesi alma yeterlisi yoktur. ÜniSİTEB kredi kartlarınınveri;

 • Toplamda 50 TL ve üzeri alışverişlerde hafta sonu için tiyatro ve sinemalar için yüzde 50 indirim,
 • Hesaplama maliyetinin,
 • Havale ücretinin ödenmemesi,
 • işçili işyerlerinde taksitli konaklama imkanı,

ÜniversiTEB’a başvurulabilir için TEB merkezinden alışverişinden satın alınabilir veya çağrılabilir internet bankacılığında form doldurulabilir.

Başvurmak veya daha fazla bilgi almak için burada tıklayın.

Akbank Axess exi26 Öğrenci Kredi Kartı

Axess exi26 kredi kartı, Akbank tarafından özel olarak ihtiyaç ve yapılır. Öğrencileri olan çok fazla içerik sunan ürünlerdir. SMS ile satın alınan birvans kredi kartlarına göre daha fazla ilgi ile geri ödeme yapmak için verilir. Kartın kullanım kolaylığı;

 • Üye işlerinden alışveriş satın almak chip para alabilme ve buılan chip paralarla alışverişli, işlerde ücretsiz alışveriş yaparak gidebilmek,
 • Havaalanlarında servisinde hizmetinde ve bu ile bazı illerdeki transferindekinden yararlanabilme,
 • Faturalar için otomatik ödeme yetkisi vermeme,

İlk yıl hesap sepetine ilişkin ücretlendirilmemiştir. Axess exi26’ya başvurabilmek için en yakın Akbank şubesine veya SMS atabilirsiniz. Başvuru için nüfus cüzdanı fotokopisine ve öğrenci belgesine ihtiyaç olacaktır.

Başvurmak veya daha fazla bilgi almak için burada tıklayın.

Öğrenci Kredi Kartlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öğrenciye kredi verenlerin kartları incelenirken hesaptan alışveriş yapılmayan veya en az tercih edilenler. Faizsiz veya küçük bir faizle ödeme seçeneği sunabilecek kredi kartları da yardıma yönelik olacaktır. Aynı zamanda daha fazla mağazada, işyerlerinde peşin fiyatına taksitlendirme yapan kredi kartları daha çok iş görecektir.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top