Meslekler

Koton 2022 Maaşları ve Çalışma Şartları

Koton’un maaşları ve çalışma şartlarını merak etmek için bu ayrıntılı bir şekilde gözden geçirilecek. Koton’da yorumlarından bahseder misiniz? Koton’da çalışma gibi düşünmek olan yetiştirmek için çalışma alıştırmalarının nasıl olduğunu merak ediyor.

Avmlerde yer alan kullanımda olan ve maaşları bu yönde pek isteklidir. Ancak de tek tek tüm alışverişlerin maaşlarını ve çalışma şartlarını sizler için yine araştırdık. Bu çocuklarında okuyanların yorumlarını araştırıp size sunduk.

Koton Mağazası Hakkında

Koton Türkiye’de kurulmuş bir tekstil firmasıdır. Türkiye’nin dört bir hızla yayılmıştır. Şu anda sadece sanayide değil bir çok ülkede hizmet vermektedir.

Koton, Fransızca bir kelimedir ve pamuktan anlamı yapılabilir. 1988 yılında ilk olarak İstanbul’da bir mağaza hizmetine başlamış, devam Türkiye’ye ulaşmayı başarmıştır. 1996 yılında ise şehrin hizmetini ilk takdir atarak, bir mağazayı açmışlardır. Çocuklara ve bir çok kişiye ait olan ekmek için devam ediyor.

Koton Çalışma Şartları

Mağazada yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak iki sistem bulunmaktadır. Yarı zamanlı olarak tercih ediliyorlar. Bu tarz kurumların eğitim programlarına göre onları işe alabiliyorlar. Maaşlar ise asgari ücretin içinde olanlar oluyor. Haftada 30 saat dolmanız gerekiyor. Part-time diğer personel ile yer zaman planlamak zaman planlamak 30 saati doldurmanız gerekir. Koton’da çalışma saatleri değişebilmekle birlikte saat 30’u doldurma zorunluluğunda. Bir gün 2 saat geçmiş olabilir. İşe girmeden eğitiminizi veya gösteriz önceleri zamanlarınızı değerlendirip mağaza müdürü ile konuşmalısınız.

Tam zamanlı bir gelirk, sabahtan akşama kadar çalışmalar gerekebiliyor. Haftanın 6 günü iş başı yapılır ve 1 gün tatil olur. Bu bir sabit bir gün olmaz, sabit gün için. Şirkette bir yılını dolduran kişisel geçmişi 14+2 gün hakkı kazanmış olur.

Koton Çalışma Saatleri

Bir çok avmde avlanmak ile açılmaktadır. Avmler ise 8 de en geç saat 10 da açılmaktadır. Tam zamanlı olarak çalışıyorsanız sabah 10’dan akşam 10’a kadar çalışmanız istenecektir. Arada 1 mol olmaktadır. Haftada bir gün ise izniniz bulunmaktadır.

  • Tam zamanlı çalışma saatleri: 10:00-22:00 (1 saat mola)
  • Yarı zamanlı çalışma saatleri: Haftada saati dolduracak şekilde kalan 30 beden çalışabilirsiniz.

Koton Maaşları Ne Kadar?

Çalışacağınız işlere göre kazanacağınız yardımlar.

  • Tam zamanlı eleman maaşları: 4225 TL – 5000 TL
  • Part-time eleman maaşları: 1500 TL – 2500 TL
  • Koton genel müdürlük maaşları: 6000 TL – 6000 TL
  • Koton mağaza müdürü maaşları: 6000 TL – 6500 TL

Koton’da Çalışanların Yorumları

Mağazada çalışmakta olan personellerin yorumlarını direkt olarak naklediliyoruz. Yorumlarda en küçük bir kiralamak size tanıtmak. Bazı verilerden alınan verilerde sorun olabiliyorlar. Tüm memnun olmak biraz zor durum olabilir.

İşte çalışanlardan yorumlarının…

mağaza müdürü (Eski Çalışan)

Genel anlamda güzel bir deneyim. Ancak iş yükü fazla zorlayıcılar tarafından çok iyi bir şekilde eğitimk zor duruma düşürüyor. Güzel tarafı ise büyük bir çevreniz oluyor güzel bir çalışma ile güzel bir iş hayatınız oluyor.

Depo Elemanı (Eski Çalışan)

Yönetim sadece primler dolmuş mu ona bakar kim girdi umursamaz.
İşe tam zamanında gelirseniz şefle papaz olursunuz.
Çünkü sizle anlaşabilecekleri erken gelmenizi ve geç gelmenizi isterler.

Görsel düzenleme/tasarım/ tasarım tasarımı (Eski Çalışan)

Güzel ve rahat. Aynı zamanda ödemesi onun zamanları olur.

Mağaza Müdürü (Eski Çalışan)

Bir şirket olmaktan şüpheleniyorsunuz. Ara sokaklardan diledikleri gibi at koşturur. Üst yönetim sahayla ilgili bilgi yok. Şirket için bir anlamız yok.

depo sorumlusu (Eski Çalışan)

Yaklaşık 2 yıl koton’da çalıştım bu kadar rezil bir firmaya kadar değişen bir firma Hakkında ben. Mobing deseniz var fazla de olsanız o geri alamama da var. Depoda depolamam koliler taşıyorsunuz ve hep bir fazla mesai yaptırmaya zorlanıyorsunuz. İzinli günlerinizi sizin tarafınızdan aşağılanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Her türlü pisliği buda gibi kişisel öğretmenliği yapıyorum müdür sırf sevdiği için kişi için geliyor. Her bir iade sevkıyat haftasııp duruyorsunuz iş hafifleme genelde yok hep bir çalış deneme var hiç ilerleme yok. Kişisel indirimleri eskiden %30 ve 300 TL limiti onlar için geçerli olan %10’u kullanabiliyorlar diyorlar. Sürelerde sayılarım eee bunda olma ihtimaline sahip olabiliyorsunuz. Yani çalışmaktan kaçınmak için Koton’a bulaşmayın.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top