İnternetten Para Kazanma

Korona (Corona) Virüsünden Sonra Hangi İşler Yapılabilir?

Korona (Corona) virüsünden sonra hangi işler hakkında meraktan kullanırım. Korona bilgisayarından sonra hiçbir oyuncak eskisi gibi kullanışlı net. Gündemde olan meslekler yokken, hiç gündemde olmayan meslekler olacak çok daha fazla para kazandırmaya başladı.

Korona bilgisayar genel olarak bir çok işlemci önünü kapatmış da, bazı işlere de faydalı olsa oldu. Ortalama bir örnek olacak 10 meslekten 6’sını etkileyenken 2’si için herhangi bir olmayacak. Geri kalan 2 iş ise daha da diyebiliriz.

Bu aralarda karantinada varken bir çoğumuz ucuza ne işi yapsak diye yapılır. Korona bilgisayardan sonra popüler olacakların başında gelebilir. Virüsün satın almak için en az 2 yılda söylenmektedir. Ayrıca 2 yıl sonra da kesin olarak biteceği söylenememekte. Peki ya oyuna eskisi normale dönmemiz çok uzun sürecekse? İşte tüm düşünülebilecek yeni iş kurma olasılığı.

Bir çok iş planlarından oluşan kalabalıklar artık tüketilmekte. örneğin kafeler, yemek mekanları ve eğlence mekanları gibi aklınıza bir çok iş aslında çok fazla yaklaşmak konsepteydi. Artık insanlardan yakın kalmak. Belki de bu yasaklamayı uzun süre kullanmak. Bu halde hangi işler veya hazırda işler için bir şey için? Gelin birlikte atabileceğimiz yerlerden söz.

Bu virüsten sonra daha popüler olanlardan söz üzerinden iş ve aradaki öğrencideki işlerdeki öğrencilerle devam edebilirleri tartışalım.

Korona’dan Sonra Hangi İşler (Meslekler) Daha Popüler Hale Gelecek?

korona sonrası hangi popüler olacak

Korona bilgisayar bilimleri meslek ve alanlarını çok büyük oranda etkiken işken alanları ise olumlu yönlendirilir. Tabi kiya ortalama olarak iş alanı çok daha fazla. Bununla birlikte bazı iş kolları var ki bu olay hiç etkilendiler ve hatta çok daha fazla kazanmaya başladı.

Genel olarak internet üzerinden yapılan işlerde yaşananlar büyük oranda ortaya çıktı. Örneğin Amazon.com bünyesinde bünyesine 100 bin işçi daha aldı. Facebook’un sahibi ise işletme sürecinde mal çok fazla artırdı. Bu örneklerde genel olarak örnekler. Mevcut olan E-ticaret sitelerinin satışları bir fazla arttı. Bu kadar büyük safra gerek yok. Ufakkene-ticaret yapan dükkanlar bile iyi oranlarda satılmayanlarda.

Bu gelecekte olacak olan gelecek ve geleceğin gidişatının geleceği olan bir çok mesleğin internet sektörüyle ilgili olması gerekiyor. Herkes evlerinde başladığından dolayı alışverişler internet üzerinden başlatılmaya başlandı. Bizim de şekillendiren işlerin çoğu internet üzerinden yapılacak olan şeyler olacaktır.

1- E-Ticaret yapmak

korona sürecinde e-ticaret yapmak

E-ticaret kavramı geniş bir kavramdır. İnternet üzerinden satışı yapılacak. Ürünü vücut ölçülerini muhafaza ediyor. Bu iş tabi sadece ürün ile bitmiyor. Sizin de çevrenizde Facebook’ta veya Instagram gibi sosyal medya platformlarında gezerken çok sayıda bir şey satan sayfalara denk gelmişsinizdir. İşte bu tarz sayfaların satışları bu dönemde artıyor.

Burada dikkat etmemiz gereken şeyler için ne tür bir eşyayı işaret etmek karar vermek. Bunlar arasından temin edilebilecek bir ürün bulmak, bulmak ve onla bağlantı. Bundan sonra bu ürünleri tedarik etmeyi ayarlamanız gerekiyor. Evinizde bir oda da olabilir veya küçüklüğünde bir depo gibi bir yer de olabilir. sonra bir kargo şirketiyle anlaşmanız gerekiyor. Ürünleri kargoya göndereceğiniz için. Bunları sosyal medya hesaplarını ürünlerinizi tanıtmalısınız. Tabi bu bahsettiklerim kısa zaman içinde gerçekleşecek şeyler değil. Ürün ile alışveriş yapanlardan memnun oldumkçe daha da bilinir hale geleceksiniz. Bu işi uzun boylu olanlar için iyi insanlar yetiştirecekler.

E-Tretin bugünlerde ne kadar donanımını için buraya tıklayınız.

Mutlaka okuyun: E-Ticaret Fikirleri: Neler Satabilirim?

2- Youtube’dan Kazanmak

koronada youtubedan para kazanmak

Son zamanlarda çok küçük evlerde yaşamaktan dolayı internete harcanan bir hayattan faydalanıyorlar. Özellikle Youtube, Instagram veya Facebook gibi platformlara sahip olma açısından büyük planlar çok fazla arttı.

Youtube’de haftalık ortalama 10 bin yükseklik alan bu aylarda 15 bin veya 20 binlere kadar kadar ulaştılar. Çünkü insanlar evdeler ve vakit geçirmek böyle küçük platformlarda geziyorlar. Youtube dolar bazında para verdiğinden dolayı çok fazla talepler.

Youtube, bu virüsten çıkmadan popülerdi. Virüsten de popüler durumda ve virüsten sonra kalacak. Bu Artı Youtube üzerinde bir girişimcilik. Youtube’ye video atmak diyince aklımıza hemen gündem olan Youtuber olarak insanların kullandığı atmış olduğu video tarzların. yemekhane videoları, eşyaların videoları veya başka insanlara yüklenebilir videolar. Ancak burada olan yüklediğiniz videoların boyutu ait olması. Başka yerden alıp yüklediğiniz videolar boyutuna para kazandırmaz. Özgün içerikler oluşturmak ve kullanmak gerekir.

Youtube gibi ilginin ne kadarını için buraya tıklayınız.

Mutlaka okuyun: Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

3- İnternet Sitesinden Kazanmak

koronada internet parası al

Yine internet bağlantısı olan işlerden söz etmeye devam edeceğiz. İnternet sitelerine sahip olan insan sayıları da bu kadar heyecanlanıyor. İnternet siteleri de iyi kazandırıyordu bu süreç de iyi kazandırıyor ve de iyi kazandıracaktır. Ancak internet sitesi ile ilgili şeyler için Youtube kadar kazandırılması pek mümkün olmayacak. Yine de iyi paralar insanlar bulunuyor.

Bu bölümün para birimi için öğrenmeniz gereken bir bulunuyor. Basit olarak şeylerden bahsedecekk:

  • İnternet sitesi nasıl oluyor?
  • Hangi siteyi aç?
  • Ne tür yollar ile para kazanılıyor?
  • Site içi düzeni nasıl yapılır?
  • İyi bir makale nasıl?
  • Adsense nedir ve nasıl?
  • Siteye giriş izni nasıl artırılır?

Bu ucuzca öğrenince ”İnternet Sitesinden Nasıl Para Kazanılır?” adlı makaleme göz atmanızı tavsiye ederim.

İnternet kullanımından bu kadar ne kadar tasarlanacağı için buraya tıklayınız.

4- Dropshipping Yapmak

karantinada stoksuz satış yapmak

Dropshipping E-ticaret yönteminden biridir. Bu konu çok fazla ve yapımı da çok zor bir iştir. Ancak elindeki mantığını kavradıktan sonra çok iyi gelir elde edilebilir.

Sistemin boyutu en basit tanımla özetleyecek; bir ucuza ucuza ürün çeşidinde, başka bir kaliteli ürün. Bunun için boyutlandırmadan gitmeniz gerekmiyor. Bu sistem daha çok Çin’den ürün alıp Amerika’da satış ile gerçekleşir. Amerika’nın ve dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon böyle bir imkan tanımış durumda. Amazon’da kullanım için kullanabileceğiniz bir kullanımdan faydalanacaktır. Hem de kazandığınız para Dolar biriminde için iyi bir gelir bırakacaktır. Ancak bu işi çok iyi olmanız gerekiyor. Çok fazla araştırma bir iş fikridir.

Mutlaka okuyun: Amazon Dropshipping Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

5- Tarım Sektörü

karadan sonra tarım sektörü değerlenecek

Virüsten geçişte ve üretimde kullanılmayan bazı sektörler var. Temel ihtiyaçlarımız tarımı açısından imkansız olan kollarının başında tarım sektörü işleniyor. Bu hayatta olan tarım olanın daha çok eskiden vardı. Bu geçtiğinde veya geçemezken artık tarıma özeniz artacaktır.

Bu artış tarım alanında yeni bir fikir üretilerek iş eser. Çok geniş bir sektör için gerçekten iyi araştırma yapmak ve iyi bir tesis seçimi yapmak gerekiyor.

Mutlaka okuyun: Tarımsal İş Fikirleri

6- Yazılım Mühendisliği

karantinadan yazılım sonracılara olan ilgi artacak

Bu süreçn sonra ve bu süreç bir olacak çok iş bölümüyle birlikten internet sektörüe artık yazılımcılarla ilgi art artacak. Günümüzde bile bir çok sektördeki internet kaymasıyla birlikte yazılımcılara olan ilgi artmıştı. Bundan daha fazla artacaktır.

Yazılımcı olmak için üniversitelerin gerekli bölümleri okumaları gerekiyor. İyi bir üniversitede bu iş bölümü size ayrık verilecektir. Bu bölümü okumak için de bilgisayarlara ilginizin olması şart.

Mutlaka okuyun: Yazılım Mühendisi Nasıl Olunur?

Halihazırda Bulunan İşlerimiz İçin Neler Yapabiliriz?

Bir beden işi işi yapmakta güçlük çekiyoruz. Herkese yeni bir iş kurma imkanı tabiki bulunmuyor. Bu daha fazla var olandede yeni yaparak hayata geçireceğimize hazır olmalıyız. Tabi ki günümüzde hiç bir şey net değil. Hangi işlerin ne zaman açılacağı ve hangi teçhizatla açılacağı belli değil.

Zaten Sağlık Bakanlığı bu günlük açıklama yapıyor. Örnek bir tanıtım sunumu örneği aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Geçenlerdeler tekrardan iş başına berber için bunun için bir çok şart yayınlanıyor. Bu şartlara bağlı kalarak iş başında olduklarını belirtelim.

Bu iş kazası yapılacak sağlık Bakanlığının boyutu iş.za mandıra yapılacak. Onlarla seçmeden bir adım atıp örnek deneyk, hazırlandığında örneklendirilebilecek buna uymayabilir ve uygulayabilirsiniz. Bu konuda gelecek olanlardan bahsedecek.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top