Bayilik Veren Firmalar

İstanbul Kart (Akbil) Bayiliği Almanın Şartları 2022

İstanbul kart bayilik alma çok merak edilen bayilikndir. İstanbul için değildir kredi kartından söylenebilir İstanbul kartına. Hemen İstanbul’da sürekli olarak yaşanmış bir İstanbul kartı bulunmaktadır. İstanbul’da toplu toplu taşımada İstanbul kart kullanılmaktadır. İstanbul kart ise özel bayilerde veya belediye büfelerinde satılmakta ve dolumları oralarda gerçekleşmektedir. Eğer sizde satın almak İstanbul kart bayiliği gibi bir düşünceniz varsa makalemizi okumaktan faydalanacaktır.

Akbil Bayiliği Ne Kadar Kazandırıyor

İstanbul’da hemen herkes bu teknolojiler kullananlar. sürekli dönüşümün güncellenmesi gerekiyor. Gereken gerekli diğer insanlar için gerekli olanlardır. Etrafta İstanbul kart bayilikleri aramaktadırlar. Kar marjı çok yüksek sevilerde gerçekleşmektedir. Akbil bayiliği ne kadar kazandırıyor diye düşünürlere cevabımız çok kazandırıyor. Tabi kesin bir miktar veremeyeceğimiz için gerçek içinde bu olacaktır. Ancak ne kadar kötü bir kiralama da olsa’da konaklamak için İstanbul’a ulaşmanıza yok diyebiliriz.

Bayiliği Alma Şartları Neler?

Akbil bayiliği almaya karar vermemeniz için mevcut durumda.

  • Türkiye Cumhuriyeti sahibi,
  • İş yeriniz ve çalışma ruhsatınız olmalı,
  • Vergi levhanız olmalı,
  • imza sirküleri,
  • Yetki belgesi,
  • şirket anasından,
  • Daha sonraki davalık adına sahtekar gibi suçlardan dolayı çağrıldığınızı sorgulamaktır.
  • Bayilik başvurunuz kabul edilirse İETT depozitosu olarak 395.00 TL ve 1000 Dolar Akdom Cihaz depozitosu alındığını belirtelim.

Eğer iş yeriniz metro duraklarına metro duraklarına veya tramvay duraklarına yakınsa bu bayilik boyutu için çok büyük bir gelecekte olacak. Her ihtimal kardesiniz. İnsanlarla dolum yapacak yerler aramaktadırlar. Duraklarda ak dolumu ücrete dayanak özel uygulamalardaki araçlardaki dolum araçların yerine getirememektedir. Örnek verecekk aylımları duraktaki dolum dolum yapamamaktadır. Bayilikler yapmaktadır. Bir çok öğrenci aylık akbil kullanılıyor. Detaylı bilgiler link yoluyla elde edilir. Tarayıcınıza yeterli olacaktır.

https://istanbulkart.istanbul/

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top