Girişimcilik

Girişimcilik Fikirleri

Dünya ihtiyaçlarla dolu. İhtiyaç, işin temelidir. Dolayısıyla, dünya tam iş fırsatlarıdır. Bu benzetme, ürün ve hizmetlerin genellikle belirli bir sosyal gereksinime yanıt vermek için yaratıldığı için doğrudur. Yiyecek, barınma, güvenlik, konfor, eğlence – bunlar genellikle deneyimli girişimciler tarafından tanınan ve karşılanan ihtiyaçlardır. Muhtemelen dünyanın her yerindeki topluluklarda çok sayıda restoran, market, kiralık daire ve şehir evi, güvenlik kurumu, spa ve kulüp olmasının nedeni budur. İş dünyasına ilk kez girmek isteyen bir girişimciyseniz, yenilikçi girişimcilik fikirlerine başvurmanız gerekir. Aksi takdirde, kıdemli rakipler tarafından boğulursunuz.

Bugün sahip olduğumuz yerleşik girişimcilerin çoğu, benzersiz iş fikirleriyle sektöre damgasını vurdu. Hatta insanlar tarafından kabul edilmeyen ihtiyaçları karşılamaya bile çalıştılar. Sosyalleşme ve bilgi, bazı usta bireylerin büyük paralara erişmesini sağlayan insani arzulardır. Facebook ve YouTube, modern girişimcilik kavramını yeniden tanımlamaya cesaret eden, gerçekleştirilmiş çığır açan girişimcilik fikirleridir.

Dürüst olmak gerekirse, bu genç sanayicilerin başardıklarının üstüne çıkmak zor. Ancak hevesli işadamlarının kaybetme konusunda cesaretlerinin kırılmasına gerek yok. İşte size büyük çekimlerin olduğu o bedava slotu kazandırabilecek bazı yaratıcı iş teklifleri.

1. Arama Motoru Optimizasyonu ve Web Tasarımı
İnternet kullanımının popülaritesi ve arama motorlarında büyük başarı elde etmek isteyen çevrimiçi işletmelerin ortaya çıkması göz önüne alındığında, bu hizmetlerin karlı olması zorunludur. Proje bazında yapılabilir, böylece uzun vadeli bir şeye bağlı olmanıza gerek kalmaz. Hatta böyle bir işi yürütürken başka bir işte kalabilirsiniz. Ayrıca SEO ve web tasarımı için kaynaklar %50 ücretsizdir ve bunun için kullandığınız araçlar aylık olarak ödenebilir. Dezavantajı, öğrenmeniz gerektiğidir. Arama motoru optimizasyonu ve web tasarımı karmaşık değildir. Ancak başlangıçta biraz zaman yatırımı gerektirecekler. Bazı girişimcilerin yaptığı şey, SEO ve web tasarımı talepleri için aracılık yapmak ve görevleri ucuz ama yetenekli Filipinli veya Hintli uzmanlara dış kaynak sağlamak.

2. Her Şeyi Sunma Hizmeti
İnsanlar bugünlerde çok meşgul ve ayak işlerini yapmak için pek yeterli zamanları yok. Her şeyi teslim etme hizmetini yürütmek, temelde aynı ihtiyaçla – hızlı, verimli mal teslimi – büyük bir pazara hitap edebileceğinizi düşünürsek kazançlıdır. Önemli bir görüntüyü şehrin başka bir tarafındaki bir televizyon istasyonuna teslim etmek isteyen bir stüdyo sahibiyle anlaşabilirsiniz; ya da oğlunun beslenme çantasını okuldayken bir saat veya daha kısa sürede ona ulaştırmak isteyen bir anne; ya da gün içinde başka bir şehirde yaşayan bir müşterisine hediye gönderilmesini isteyen bir iş adamı. Dezavantajları şunlardır: yüksek miktarda sermaye gerektirecek ve internet ve kuryeler olarak bilinen rakiplerinizin olması. E-postalar ve ortak klasörler aracılığıyla bilgi paylaşımı hızlı ve ucuzdur. Ve kuryeler temelde aynı hizmeti veriyor. Tek avantajın, yaptığın teslimatlar konusunda kararsız olmaman.

3. Etkinlik Organizasyonu
Bu eğlenceli bir iştir ve pazarlamadan planlamaya, bütçeleme ve uygulamaya kadar girişimci olmanızın tüm yönlerini zorlayacaktır. Düğünler, kurumsal partiler, doğum günleri, vaftizler vb. organizasyonlara hitap edebilirsiniz. Bu hizmeti takip ettikçe ağınızı genişletebileceksiniz. Ve önceki girişimcilik fikirlerinden farklı olarak, HİÇBİR SERMAYE YATIRIM YAPMAYACAKSINIZ. Sadece bir itibar kazanmanız ve çaba göstermeniz gerekiyor. Küçük başlayabilirsiniz. Arkadaşla başla. Parasını alın, akıllıca harcayın ve yüksek düzeyde memnuniyet sağlayın. Pazarlama temel ağızdan ağıza iletişimdir. İyi yaparsanız, kısa sürede çok sayıda hayranınız olacak.

Source by Greg Peter Candelario

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top