İnternetten Para Kazanma

En Çok Bitcoin Kazandıran Siteler 2022 (Bedava Bitcoin Kazan)

En çok bitcoinan siteler girilsin mi? Bedava bitcoin kazanmanın yolları neler? Bitcoin siteleri siteleri mi? Bitcoin kazanma programı var mı? Tarzında merak uyandıracağız.

Son dönemlerin en çok para bölümünden biri olan bu para birimi hakkında pek fazla şey oluyor. İnsanlarla ilgili para yatırım yapmak para yatırmak. Şu anda Dolaşmak’a yatırım yapmak için beklerken, Bitcoin’i tercih ediyoruz. Para kazanmanın yolları olarak bir yol da bu iştir.

Kripto para nedir: Kripto para, eğitim şekline alternatif bir kullanım olarak için kriptografi satın almak, bir satın alma olarak almaktır. Kripto dövizler bir nevi dijital döviz, alternatif döviz ve sanal dövizdir.

Bitcoin Nedir?

bitcoin nedir

Satoshi Nakamato adlı kişi 2008 krizi krizi uçtan uca elektronik ödeme olarak ”Bitcoin” denilen teknik yazılımları yayımladı. Bu adım ile birlikte Bitcoin merkezsizleştirilmiş, “l müdahalelere koruyucu koruma” denilen bir oluşum meydana geldi. 2009 yılında kabul edilmedi.

Önemli: Bitcoin para birimi TL cinsinden çevrilebilmektedir. Bunun için bitcoin kazandıktan sonra Türk Bitcoin borsası olan bir firmaya üye olmanız gerekir.

Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler 2020’de Hangileri?

bedava bitcoin kazan

Hiç zaman kaybetmeden kendinize hangi sitelerin bedava bitcoin olduğundan sözdedir.

dikkat: Aşağıdakilerden bahsedeceğimiz sitelerin çoğu yabancı site. Bu artan sitelerin ana dili yabancılaşmaktadır. Linklere açılır olan sitelerde yazıların hepsi dış diller için, siteye girdiğinizdemauseniz ile sağ pencerede gösterilen menüde ”Türkçe Diline Çevir”den baktığınız zaman tüm sayfa Türkçe olacaktır.

1- Ücretsiz Bitcoin

Dünya genelinde en popüler sitelerden. En çok üye olan sitelerin içinde bulunduklarında. 2013 yılında sektöre dahil olan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Üyelik sonra karşınıza saat başı free BTC denilen bir kısım anlamına gelir. Tıkladığınız zaman 200 kadar gelen numaradan bitcoin almak yakalayamazsınız.

Bu sitenin üyelerinden biri olan bir diğer özellikler ise, kendisine gösterilen piyango ile okula gitmek için tercihlerde bulunanlara para kazanmak için bol bol. Bu biçim 20 bin TL’yi bulabilmektedir.

Bitcoin’i bu sitede kazandığınızlar 30.000 satoshiye ulaştığınızda gerçek hayata geçirebileceğiniz site ile bu paraları çevirebileceksiniz.

 

2- Biftun

Coinpot’a Bağlı olan sitelerden söz veya olarak Coinpot’a bağlı Coinpot bir mikro cüzdandır. Mikro cüzdanlar yüksek olmayan dijital para miktarlarının ödemeleri tahmin edilenlere kadar toplanan yerlerdir.

Biftun’da Coinpot sayesinde insanlara Bitcoin kazandıran sitelerden olanlardan. Siteye üye olduktan sonra 3 kişilik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sonraki biriktirdiğiniz bu coinleri Coinpot’u bitcoine çevirebilirsiniz.

Coinpot üyeliği ve sistem hakkında daha fazla bilgi için: https://coinpot.co

Bitfun üyelik ve sistem hakkında daha fazla bilgi için: http://bitfun.co

3- Ay Fırtınası

Bu da hayal gibi bir sitedir. 5 bir geceyi göze alarak para biriktirebilirsiniz. Sonraki biriktireceğiniz coinleri madeni para birimini Bitcoine çevirebilirsiniz. Nasıl çevirebilirsin.

 

4- Adbtc.top

Bu site de direkt olarak alışveriş yapmaktan ve Faucethub’dan olmayan sitelerden birilerinden Bitcoin kazandırmak. Bir Bitcoin miktarınız 5000 Satoshi’ye ulaştığında Faucet seninhube bu paraları çekebilirsin.

 

5- Satoshihero

Yukarıdaki siteye benzer bir sistemi olan bir başka sitedir. Bu siteye üye alındıktan sonra sonra biriktireceğiniz Sathosiye 30’a ulaştığında Bitexen borsası yoluyla Bitcoin adresinize çekebilirsiniz.

6- FaucetHub

Bir kullanıcı “Bitcoin kazanma sitesi ise bu sitedir. Üyelik ve 20 bin Sato’ya ulaştıktan sonra yeniden canlandırın ile Bitexen borsası TL’ye yapabilirsiniz.

Bitcoin Hangi Şirketler İle TL’ye Çevrilebilir mi?

Yasal olarak bu işi yapmakta olan bir şirket bulunuyor. Türk borsasında en çok tercih edilen bitcoin parasını TL’ye dönüştürme yapanlar Bitexen denilen bir firmadır. Bu siteye üye sonra aylık 10 bin TL limit verilmektedir. 10 bin TL para yatırabilir ve çekebilirsiniz.

 

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top