Bayilik Veren Firmalar

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları: Maliyeti ve Kar Oranı

Ekrem Coşkun döner bayiliklerinin içinde olup olmadığını öğrenmek için bu konuda ayrıntılı bilgilendirilirsiniz. Ekrem Coşkun son trendlerinde popüler hale gelen dönercilerin başında gelişiyor.

Yeme sektöründe olan ilginin hedeflerindeyiz. Çok fazla girişimci bu sektöre yeni giriyor olsalar yine de bu bölümde para kazanabiliyorlar. Rakip ve rekabet çok burada müşteri kitlesi de bir o kadar fazla. Hemen hemen hemen onun işyerine müşterisi yetebiliyor. Tabi müşteriyi yaşayabilmeniz için tadınızı onların benimsemek gerekiyor.

Aşağıda bizim link üzerinden franchise başvuru formülüne ulaşabilecek ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bununla ilgili bir konuda bilgi sahibi olmanızda fayda olacaktır.

Ekrem Coşkun Hakkında

Yüzde 100 yaprak ek döner ile sektöre giriş yapan Ekrem Coşkun ilk şubesini 2013 yılında Konya’da kurmuştur. Kaliteli ve uygun fiyata döner tedarik edebilecek bir yapıyı çok yaymayımiş. 2022 yılı ile birlikte 50’den fazla ilde ve 150’den fazla bölüm ile hizmet devam etmektedir.

Ekrem Coşkun Döner Konsepti

Ekmek Arası Döner Kodları

55-60 gr. Ekmek Arası 10 TL
95-100 gr. Ekmek Arası 12 TL
115-120 gr. Ekmek Arası 15 TL
145-150 gr. Ekmek Arası 20 TL
195-200 gr. Ekmek Arası 22 TL

Porsiyon Döner Fiyatları (Kilo ile döner)

250 gr. Döner 35,5 TL
500 gr. Döner 65 TL
750 gr. Döner 90,5 TL
1 Kilo Döner 150TL

İçecek Fiyatları

Kutu Meşrubatlar 4,5 TL
Meyve Suyu 3,5 TL
Ayran 2,5 TL

Ekrem Coşkun Bayiliği Almanın Avantajları Neler?

  • Hazır Kişi kitlesi,
  • markalaşmış isim,
  • Uygun fiyata %100 yaprak et döner,
  • belgeleme,
  • Cirodan kar talep edilmemesi,
  • 6-12 ay süresinde yapılan yatırımın geri dönüşünü öngörme,
  • Kişisel ve ustalık açısından.

Ekrem Coşkun Bayilik Maliyeti

Maliyetinin tam olarak öğrenemeyeceksiniz. Her şey için uygun olan uygun olabilecek. Dükkanı açacağınız ilden, dükkan hacmine kadar her türlü öğe seçimi için kullanılacaktır. İsim hakkı satışı için telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır?

Bayilik almak için almak için almak için böyle bir fikrinizi belirtmeniz gerekiyor. İsim sevkiyatında ve standart koşullardan sonra kullanımdan iş planlarınızı kullananlardır. İşle ilgili olabilecekleri planlamak için gerekli olan iş ile ilgili olabilecekleri. sonra yetkili perakende satış yerlerini ve iş fikrinizi inceleyecekler. İncelemeler iş fikrinizi başarılı ve uygun görürlerse onaylayacaklar.

Ekrem Coşkun Bayilik Kar Marji

Bu firmanın bayiliğini ne kadar merak ettiğini merak ediyor. Bu vücudunun ne kadar hesaplamanın mümkün olmadığı gibi kar marjınıkta mümkün olmaz. En.net bir miktar söylemek doğru olmaz Ne kadar müşteriden ön görünüş pek mümkün değil. Dükkanı açacağınız yer olarak müşteri kitlesiyle bağlayacağınız için bu tarz kardaş yönlendirmektir. Her bayilik, aynı zamanda aynı sayıdaki müşteri geldiği için bu net bir şey söylemek mümkün olmaz.

Ekrem Coşkun Bayilik İletişim Bilgileri ve Franchise Başvuru Formu

Firmanın bayiliği hakkında bilgi hakkında bilgi sahibi olmak için kullanıcı bilgisinden yetkili kişilerden yararlanabilirsiniz. Eğer doğrudan başvuru yapmak için bağlantı kullanabilirsiniz.

Franchise başvuru formülüne ulaşmak için buraya tıklayınız.

Adres: Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA
Telefon: 0332 355 77 77
Faks: 0332 50315 15

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top