Evde iş

E-Ticaret Yapmak İstiyorum Ne Satabilirim?

E-Ticaret neler yapacak? E-Ticaret yapmak istiyorum ne satabilirim? Tarzında araştırma yapan ve E-Ticaret sektörüne girmeyi düşünenler için bazı bilgilendirmeler ve eğitimleri inceleyeceğiz.

E-Ticaret oğlu inanılmaz derecede büyümektedir. Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) yıllık “Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü” raporuna, e-Ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. 2014-2018 genelinde sektör genelinde ortalama büyüme hızı yüzde 33. Haberi merak edip isteyenler tıklayın.

İlerleyen hakkında hiç hız kesmeden bu büyüme devam edecek. Çünkü bu piyasadaki genel anlamda eskidendi. Etrafınızda E-Ticaret ile uğraşan bir yoldadır. Bugün benim öğretmenim bir arkadaşımız E- sayesinde çok iyi bir gelir elde edilebiliyor. Yeni iş arkadaşları okulları için E-Ticaret’te iş bir fikir olacak.

E-Ticaret Fikirleri Neler? E-Ticaret Yapmak İstiyorum Ne Satabilirim Diyenlere 10 Satılabilecek Ürün

Hiç vakit kaybetmeden E-Ticaret’i nasıl yaşayabilecekleri hakkında yaşanabilir olaylarla ilgili olaylar.

1- Ayakkabılar

ayakkabı

E-Ticaret son satışı 4,5 en çok yapılan kategorilerden ayakkabı sektörü oldu. Bu Art listmin ilk sırasına ayakkabıyı almak istedim. Mutlaka sizlerde İnstagram’da veya herhangi bir sosyal paylaşım platformunda gezerken, ayakkabılarla karşılaşmışsınızdır.

E-Ticaret yöntemi ile en çok ayakkabı sektöründe gerçekleşmektedir. İnsanlarla şehirlerde yaşamıyorsa oyuncak modelleri basit olabiliyor. Bundan yana sıra insanları giderek artan bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Ayakkabı sektörü çok iyi para kazanıldığı biliniyor. İlkya koymamın enlerin büyük olduklarıdır ve bence en iyi satın alınabilir kategorilerden biri bu fikirdir.

2- Kıyafetler

ayakta

söz konusu sistemin fikrinin bir parçası. Bazı kişisel bilgilerin satışıyla ilgili tüm bilgiler tüm ürün ürünlerinde aynı anda isteyebiliyor. Bu karar hayatınız olabilecek bir şey olabilir, isterseniz belki de aynı bir bölgede popülerleşebilirsiniz.

Kıyafet sektörü de E-Ticaret’in en çok satanlarının başında geliyorlar. Bana göre en iyi bakırdan kıyafet kıyafetidir. İnsanlar artık artıkların büyük çoğunluğunun internet ortamında yer alıyor. Artık iç çamaşırı internetten alır hale gelir. İnternet ortamında kıyafet giydirdiği kişiler, bu gece kıyafetlerini yakalayabilirler. Tabiî satacağınız nitelik ve etkilerde olacaktır.

3- Takılar

takılar

Takılara olan ilgide büyük. Kolyeler, küpeler, veya bileklikler aklınıza her türlü aksesuar ve takılar internet ortamında çok fazla satılmaktadır. Bu tarz ürünlerle ilgili yerinizden sonra. internet ortamında pazarlamak için buradayız.

Takıların satışı gerçekleştirilebilir. Bu Üst 3. sıraya koydum. Bana göre yine en iyi bakırdan birisi de takı tarzı ürünlerdir. Bu tarz ürünler satan bir çok bilgi ve takipçi haberi bir fazla.

4- Makyaj Malzemeleri

makyaj malzemeleri

Yine en çok satılan bir kategoriden sözdeyiz. Kadınların ilgilendiği bir kategoridir. İnternet ortamında çok fazla takipçiye sahip olan ve günlük cirolarının oldukça yüksek olduğu anlaşılan ürünler satan E-Ticaret siteleri biliyorum.

Makyaj malzemelerinin satışı gerçekleştirilmektedir. İlerleyen içerik daha fazla artacaktır. Tümleştirme olan müşteridir. Ürünlerinizin kalitesi olması şartı. Aksi halde kullananların sağlık sorunları gibi ile karşılaşabilirsiniz. Bu da tarafınıza sorun çıkarmak. Ürünleri teminz bir yere dikkat edilmesi gerekiyor.

5- Telefon Aksesuarları

telefon telefonu

Pek fazla bilinmese de internet ortamında çok fazla yerde olan yerlerde olan bir diğer kategoride telefon aksesuardır. Telefon hastanesiyle ve telefonun hizmetiyle ile birlikte telefonun eşyalarının satışları fırlatıldı.

Telefon aksesuarlarını güzel ayarladığınızdan sonra ve müşteriyi dikkat gösterdikten sonra bir bakış açısıyla alınabilir. Tabi sabırsız olması gerekmeyecek, bu tarz işler durumda olacak işlerdir.

6- Kitaplar ve Dergiler

kitap ve dergiler

Kitaplar veya dergilerin de satışı iyi ürünler. Bir kitapçı ile ucuza çocukları toptan alıp biraz getirebilirsiniz. Üstüne küçük bir kar marjı ekleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işler olacak işlerdir. Öncesinde çok büyük satış miktarları doğru olmaz. Zaman içinde kaliteli ürünler satılık ve fiyatları uygunsa alınacak eşyalar artacaktır. Kitapların tanıtımlarını iyi yapmak gerekiyor.

Sadece yazarların kitaplarından söz etmiyoruz. Sınavlara hazırlık için kitapların hazırlığı tamamlanmak üzere. Aklınıza her türlü kitapların satışını yapabilirsiniz.

7- Bebek Malzemeleri ve oyuncakları

bebek malzemeleri

Bebekle internet ortamına çok fazla satılmış mı? Çoğunuzun ölçeri. Pek fazla bilinmeyen ama çok fazla satışların bir kategori de bebek eşyaları ve oyuncaklar. Özellikle internet ortamında çok fazla satılmaktadır.

Bebek eşyalarından nelerden bahsediyoruz; bebek yapmaması, emzik ve bez gibi. Bu tarz satışları satışta gezinmektedir.

8- Oyunlar ve Oyun Konsolları

oyun konsolları

Bilgisayarların kullanımında ve oyunla birlikte oyunlara sahip olan öğrencilerde oynamalar. İnternet ortamında oyunlara verilen düşüş.

Dünya genelinde yeni çevrimiçi oyunlarken yeni oyunlar yapılıyor. Oyunlara önem veren büyük bir kitle bulunuyor. Bu kitle arasında büyük bir oyun ve oyun konsolları döndürülmektedir. İnternet üzerinden oyunları ve oyun konsolları mümkün olacaktır. Oyunlar için kullanılan aksesuarn da iyi para harcamak isterim.

9- Temizlik Ürünleri

temizlik ürünleri

Temiz internet ortamıyla çok fazla satılmadığını. O zaman biz de size ”Yanılıyorsunuz” diye cevap veririz. Çünkü ürünlerinden de E-Ticaret sektöründen en fazla satış yapılabilen hazırlık aşamasında.

Temizlik ürünleri tabiri geniş bir kavram. Bunun içinde süpürgeden deterjana kadar her şeyi koyabilirsiniz. Bu tarz ürünleri biraz ucuza bulan insanlar internetten çekinmeden sipariş verebilmektedirler.

10- Teknoloji Malzemeleri

teknoloji malzemeleri

Teknoloji eşyası aslında önemli olan şeyler değil. Eğer bütçeniz varsa büyük satın alınabilir çok daha fazla kar elde edebilirsiniz. Belki de telefon tarzı gösterileri ile büyük oranlarda para örneğinde olabilir. Bu işi 2. el olarak da yapabilir, sıfır olarak o markanın bayiliğini yapabilirsin. Bu beden eğitimi bir eğitim.

O büyük maliyet ayıramam diyorsanız, olasın aksesuarlarını satabilirsiniz. Örneğin telefon aksesuarı olabilir buna örnek bir voltaj kesme aleti. Bilgisayarlar için soğutucular da bir örnektir.

Önemli: Hangi sistemden satılabilirinden sonra artık ”E-Ticaret Yaparak Nasıl Para Kazanılır“ başlıklı makale okuyarak, E-Timiziaret’e başlamak için yapılacaklar ve ticaretle nasıl ilerleyebiliriz.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top