Bayilik Veren Firmalar

Bayi Olmanın Eksileri ve Artıları Neler? 2022

Çoğumuz yeni iş arkadaşı arıyoruz. Yeni iş uygulamak için yeni iş yapmak için edinmeye çalışıyoruz. Bir firmaya bir iş olmak bayi olmak istiyoruz. Çünkü bir firmanın bir iş yerinin adını kullanmaktan çok büyük bir kitle kitlesi kazandıracaktır. Peki bu bayi olma nasıl oluyor? Bayilik nedir? Sizin için araştırdık.

İş dediğimiz zaman şimdiden hayal dünyasında bayi olma. Bayilik almak işe başlamak için en önemli adımlardan biridir. Bayilik direkt müşterinizi hazırlamış bulunuyorsunuz. Bayi almak çok kolay bir iş değil. Öyle olsa herkes bayi alırdı bir iş kurardı. Bu onunla ilgili de düzenleme var.

Sizin bayilik alma gibi bir düşünceniz var mı? Sizin için almanın olumlu ve olumsuz değerlendirmedik. Bu eğitimi okuyarak bu konuları hakkında eğitim okuyarak. Nasıl bayilik.

Bayilik Almanın Yönleri 😉

bayii olumlu

Başarısız olmamanız az olacaktır. Artık bir firmalarında olan başarılı bir bayisi olanlar. Konseptiniz hazır olacak. Bir müşteri kitlesine sahip çıkanlara. Yapılan alışverişlerde iş yapanlara göre iş yapan firmalar çok daha yüksek. Bunun için esas amaç. gerek yok çok net bir durum. Siz sıfırdan bir işletme kuracaksanız o tanıtılmamanız vs çok uzun işleyici yoktur. Batabilirsiniz. Ama bayi alma da iş böyle değil.

Artık bir marka tasarımı. sadece isime. Zaman gösterileri, sizin için çok büyük büyük firmalara oturulmuş reklam yapmaya çalışan çoktur. İşte bu insanlar sayesinde kazanacaksınız. Ancak bu insanlara sıfırdan firmanıza olmaz. Firmanızın bir adı olmalı. Bu çoğu iş yeri açmayı düşünen insan bayilik alma gibilerini çok araştırıyor.

Bayilik almanın bir kullanıcı bölümündeki satın alma boyunca satışta olan yardımlar. Evet doğru duyarsınız bayide size sürekli olarak onun yardım koleksiyonundan alınmıştır. Çünkü siz o bayiye para kazandırıyorsunuz onlarda size yardım ediyor ve siz kazanıyorsunuz. Bu gibi birdir. Adını söyleyerek bayiye yer kurar siz hiç bir oyuna başlamazsınız.

Bir diğer fayda ise satın alma gücü yüksek olacaktır. Bağlı bayi sayesinde bir çok ucuza alabileceksiniz. Sıfırdan açsanız çok fazla para ödersiniz.

İsim ekibi, evet arkadaşlar en önemli olumlu yönüdür. Zaten bayilik almanın en büyük temel isim gücüdür. Örneğin Mado’nun ismini almak ve bayilik alıyorsunuz. Farkettiyseniz hiç bir madoyu boş göremezsiniz. Çünkü o isim artık olamazsın diyen insanlar ben deli olabilirim diyor. İsim yıldızlaşmış. Bu alışveriş merkeziniz direkt hazır olacaktır.

Genel olarak bayilik almanın artılarını hazır hale getirmek:

 • Hazır Kişi kitlesi. ✔
 • İşce destek. ✔
 • alma gücü. ✔
 • isim gücü. ✔
 • Başarısız olma çok düşük. ✔
 • Kazancınızın yüksek tercihi. ✔

Bayilik Almanın Olumsuz Yönleri 🤔

bayilik almanın olumsuz

Evet gelelim olumsuz yönlere. Evet arkadaşlar olumsuz yön ise bayida artık o firmaya bağlı oluyorsunuz. Firma ne derse yapmak. Kendimizi kendine özgü bir şeyler yap her şeyini hazırlıyor bile onlar kuruyor fikrinizin hiç bir gösteri yok.

Zaman zaman sizden ücret alınabilir. Masraflar hiç bitmeyecek zaman zaman ücretler istenilebilir. Her ay kazandığınız gelirin bir ay bayiye donatmak için. Bunu bayilik konuşuyorsunuz zaten.

Yönlendirme yolunda uygunk:

 • Dükkan ismi değişemiyor. 🤔
 • Konsepti bayisi yer belirliyor. 🤔
 • Dükkan açacağınız yerin uygun olacak şekilde belirliyorlar. 🤔
 • Dükkan dizaynını onlar belirliyor. 🤔
 • İsim hakkı olarak ilk başta belirli bir ücret ödüyorsunuz. 🤔
 • Aylık olarak size özel bayiye veriyorsunuz. 🤔

Bayilik Nasıl Alınır?

bayilik nasıl alınır

Bayi hayal kurmaya yönelik firma ile ileteceksiniz. Onları sizi ana firmaya yönlendirecektir. Sizde ana firmaya anlattığınızda onlar size bir başvuru formu gönderirler doldurmanız gerekir. Ana firma içinde size bir çok soru sorunca büyük bir sermaye ile bir süre başlayacaksınız. Onlarda kendine güvene alarak bu boyutu karşılayammayı öğrenmeyi öğretmek.

Bu aşamayı sonra yüz yüze bir görüşme. Onun merak ettiği şey bu dünyada konuşulur. Her şeyde anlaşmaya varılırsa. Siz bayilik sözleşmesini sunarken size ödenek verenler artık o bayisi demektir.

Maddeler halinde anlatacakk:

 • Bayi olmak firmaya karar ver.
 • İnternetten bu firmaları bayilik verip araştırmadığının.
 • Bayilik veriyorsa, bayilik şartlarını araştırın.
 • Bayilik gereksinimleriniziten sonra eğer iletişim bilgilerinden bayiye başvurun.
 • Bayi sizlerin buluşması için bir adrese davet daveti. İnternetten bilgi alabilirsiniz.
Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

Copyright © 2022 Stylistheart.com

To Top